Nasze usługi:

Usługi Mobilnego Biura Nieruchomości yedHome

Kupno / sprzedaż / doradztwo

Nasza firma zajmuje się szeroko pojętym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami – transakcjami kupna, sprzedaży mieszkań, domów, powierzchni komercyjnych oraz gruntów.

Czytaj więcej

Przykładamy wielką wagę do indywidualnego podejścia do Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby znaleźć nieruchomość spełniającą kryteria i wymagania Klienta, a także dostosowaną do jego możliwości finansowych. Szanując czas naszych Klientów przedstawiamy im tylko wyselekcjonowane oferty.

Doradzamy w podjęciu właściwych i korzystnych decyzji, wspieramy w szybkim, skutecznym i bezpiecznym dokonaniu transakcji, pomagamy w załatwieniu formalności.

Z nami masz pewność, że Twoja transakcja zostanie przeprowadzona szybko i profesjonalnie.

 

Zarządzanie najmem mieszkania_yedHome Nieruchomości

Zarządzanie najmem

Profesjonalna opieka nad nieruchomością obejmuje wszystkie czynności, o które powinien zadbać właściciel mieszkania przeznaczonego na wynajem.

Czytaj więcej

Połączenie doświadczeń prywatnych i zawodowych dało solidną podstawę naszej działalności i wprowadziło w życie skuteczną strategię biznesową w zarządzaniu najmem mieszkań.

Dbamy o dokładną, rzetelną selekcję i weryfikację najemców, zawieramy bezpieczne umowy najmu, rozwiązujemy wszelkie problemy techniczne i eksploatacyjne; rozliczamy najemców z zobowiązań wynikających z wynajmowanych nieruchomości, reprezentujemy swoich klientów zgodnie z otrzymanym pełnomocnictwem.

Jesteśmy także właścicielami nieruchomości na wynajem i wiemy jak ważne jest przekazanie opieki nad wynajmowanymi mieszkaniami rzetelnemu partnerowi. Każdorazowo zakres opieki nad wynajmowaną nieruchomością jest określany indywidualnie w zależności od potrzeb i oczekiwań klienta.

Filmowanie i fotografia dronem UAV

Usługi fotografii i filmowania dronem

Uzupełnieniem naszej oferty są profesjonalne sesje z użyciem UAV bezzałogowego statku powietrznego (drona), dzięki któremu jesteśmy w stanie znacznie zwiększyć atrakcyjność prezentowanej oferty oraz dokonać bardziej szczegółowych oględzin nieruchomości z wstępnym przedstawieniem jej stanu technicznego.

Czytaj więcej

Umożliwia to także przedstawienie potencjalnym Klientom szczegółowego położenia nieruchomości, bieżącego obrazu otoczenia, walorów użytkowych czy uciążliwości występujących na danym terenie.

Dodatkowo w ramach świadczonych usług oferujemy swoim Klientom krótkie filmy oraz pakiety zdjęć w jakości Full HD i 4K jako uzupełnienie oferty wykonane z lotu ptaka.

Naszego drona można wykorzystać do dokumentacji postępu prac budowlanych, badania stanu technicznego budynków, wszelkiego rodzaju inwestycjach, inspekcjach instalacji fotowoltaicznych, dokumentowania szkód w rolnictwie dla potrzeb ubezpieczalni, eventach, wydarzeniach, czy szeroko pojętej promocji ośrodków wczasowych, pensjonatów i restauracji.

Dzięki wykorzystaniu dronów skracamy czas, obniżamy koszty oraz zapewniamy bezpieczeństwo realizowanych działań. Wykorzystujemy drony do wykonywania prac w miejscach niebezpiecznych, uciążliwych i trudno dostępnych dla człowieka.

Oferta skierowana jest dla firm i instytucji oraz użytkowników prywatnych.

Posiadamy wszelkie upoważnienia i pozwolenia do wykonywania komercyjnych lotów dronem.